Відгуки і емоції

photo
Анна Смирнова

Чоловік подарував комплект білизни на день народження. Розмір підійшов ідеально, білизна O`She дуже комфортна і особливо мені сподобався дизайн. Тепер всі бюстгальтери і трусики купую тільки тут.

photo
Анастасія Іванова

Дуже рада, що натрапила в соціальних мережах на сторінку бренду O`She Lingerie, тепер це моя улюблена білизна. Дуже сподобалося обслуговування, дівчатка допомогли вибрати розмір і визначитися з моделлю, яка ідеально мені підійшла.

photo
Олена Носач

Хочу сказати спасибі бренду O`She Lingerie за дуже комфортні моделі білизни. Давно шукала нижню білизну, в якому б поєднувалася краса і практичність і нарешті, знайшла, тепер я постійний клієнт O`She.

photo
Оксана Фандоріна

Передати не можу словами, в які відчуття мене занурила перша примірка мого першого комплекту ціїє чарівної білизни! Тепер я навіть не можу уявити, що буду носити щось інше! Спасибі, O'She!

photo
Антон Лаврентіїв

Потрібно було підібрати білизну на подарунок дружині, персонал відмінно впорався зі своїм завданням, дружина залишилася задоволена. Ще у них є можливість придбати грошовий сертифікат на покупку, як на мене це ідеальний подарунок.

photo
Анна Андреєва

Мені завжди було важко підібрати собі комфортний бюстгальтер, спасибі дівчаткам, за примірку і дійсно хороший підбір білизни. Тепер я знаю, які моделі ідеально мені підходять. Також сподобалося, що є можливість відшити комплект за моїми параметрами.

Зворотній звязок

Наш телефон/Вайбер: +380976902144

Записатись на білизнотерапію